Reklama, marketing Kategoria: Reklama, marketing

Reklama, marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Badania ankietowe »

  Jesteśmy profesjonalną agencją badawczą z Wrocławia. Istniejemy od 2010 roku i przez ten czas rozwinęliśmy ogólnopolską sieć ankieterską oraz otworzyliśmy lokalne biura w największych miastach w Polsce. Tak duże zasoby pozwalają nam podjąć się każdego, nawet najbardziej rozbudowanego projektu badawczego oraz zrealizować go zachowując najwyższą jakość. Wiemy jak ważne są dane rynkowe dla naszych klientów.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania tajemniczy klient »

  Posiadając wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi firmami widzimy jak ważne staje się regularne monitorowanie jakości obsługi klienta. Wraz z rosnącą konkurencją na każdym rynku klienci oczekują coraz więcej od sklepów oraz usługodawców. Dlatego oferujemy profesjonalną usługę tajemniczego klienta dla sektora B2C oraz B2B. Realizowane przez nas pomiary dają precyzyjny wgląd w kompetencje pracowników oraz cały proces sprzedaży.

  Data dodania: 07 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oferowanie usług w sieci »

  Bez porządnej reklamy w internecie obecnie tak naprawdę bardzo trudno jest zaistnieć jako firma. Niestety konkurencja i to niezależnie od branży jest bardzo duża, dlatego trzeba działać niezwykle sprawnie, by w ogóle zdobyć sobie klientów. Ciekawym rozwiązaniem dla Państwa może być nasz katalog firm, gdzie możecie wygodnie stworzyć wizytówkę swojej firmy. Wydaje się, że jest to przede wszystkim niezwykle wygodne rozwiązania, dzięki któremu Wasza firma będzie lepiej zauważalna w sieci. Staramy się, by baza firm dawała Państwu jak najwięcej możliwości. W tej chwili możecie dodawać już opis swojej działalności z uzupełnieniem ciekawostek, galerii czy innych elementów, które sprawią, że taka tania reklama okaże się skuteczna i trafi do większego grona potencjalnych klientów. Z naszej bazy korzysta już wielu użytkowników, jest ona przygotowana również pod kątem urządzeń takich jak tablet czy smartfon, dlatego na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom.

  Data dodania: 24 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelność »

  Reklamex działa od 1989 roku - Kraków, ul. Zamoyskiego. Casting do pokazów mody, reklam, filmu i do agencji zagranicznych. Profesjonalna agencja modelek i promocji mody: sesje i pokazy mody. Kompleksowa organizacja castingów i pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, hostessy. Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie oraz pasja, kreatywność, kompleksowe i indywidualne podejście do zleceń, stabilna pozycja na rynku, odpowiedzialność i rzetelność. Produkcja i organizacja sesji zdjęciowych w międzynarodowych kampaniach i światowej prasie. Twarze do reklam i promocji wielu produktów - obszar działania W całej Polsce. Profesjonalne hostessy Do obsługi targów i konferencji z biegłą znajomością języków obcych oraz wysoką kulturą osobistą. Portfolia osób współpracujących do wglądu - wybieg, fotograf, wizażysta i stylista. Agencja modelek zaprasza

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Labopak® - artykuły i gadżety reklamowe »

  Firma nasza oferuje Państwu różnego rodzaju artykuły reklamowe, upominki reklamowe, ramki cyfrowe, gadżety reklamowe. Nasze gadżety reklamowe Warszawa to produkty bardzo wysokiej klasy za rozsądną cenę. Radość naszych klientów jest dla nas przywilejem w związku z tym chcemy zagwarantować każdemu petentowi fachową pomoc oraz obsługę. Nasza wykształcona kadra sprawi, że zakupy w naszym sklepie będą czystą rozkoszą. W naszej propozycji mamy bez liku fascynujących artykułów takich jak gadżety reklamowe, różnorakie artykuły reklamowe, ramki cyfrowe, upominki reklamowe i wiele pozostałych przedmiotów. Wszystkie nasze produkty mają gwarancję producenta, importera bądź sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Działamy na terenie całego kraju. Chcemy zaprosić wszystkich zaciekawionych do skorzystania z naszej ciekawej oferty.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Email Marketing »

  GetResponse to nowoczesna platforma oferująca setki praktycznych, multimedialnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia profesjonalnych i efektywnych kampanii marketingowych z wykorzystaniem e-maili.

  Email Marketing dzięki innowacyjnym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu GetResponse gwarantuje najwyższą skuteczność w dostarczaniu wiadomości prosto do skrzynek mailowych Twoich subskrybentów. Wykorzystujemy wszelkie dostępne sposoby i narzędzia, aby zmaksymalizować skuteczność Twoich działań.

  GetResponse - maksimum korzyści z email marketingu:

  * funkcjonalne, przyjazne w użyciu narzędzie
  * dostępna wersja darmowa oraz atrakcyjne pakiety cenowe
  * najwyższa dostarczalność wiadomości prosto do skrzynek subskrybentów
  * zarządzanie małymi oraz dużymi bazami adresowymi
  * zaawansowana automatyzacja i personalizacja wysyłek
  * przejrzyste raportowanie wyników kampanii
  * ochrona anty-spamowa

  Wieloletnie doświadczenie, które procentuje!

  GetResponse posiada ponad 10-letnie doświadczenie w email marketingu i dostarczalności poczty elektronicznej na rynkach całego świata. Rocznie dostarczamy ponad pięć miliardów wiadomości email i obsługujemy ponad 140,000 małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielu klientów korporacyjnych ze 172 krajów.

  Profesjonalna pomoc ekspertów

  Oferujemy najwyższej klasy konsulting w zakresie kreacji i prowadzenie kampanii email marketingowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z całego świata oraz aktywne uczestnictwo w międzynarodowych inicjatywach i konferencjach branżowych pozwalają nam dostarczać fachową i profesjonalną pomoc.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Reklama, marketing

Reklama, marketing - nowa podkategoria:

Nazwa: