Dowcipy Podkategoria: Dowcipy

  • Dowcipy »

    Pełen indeks wybitnie śmiesznych dowcipów gromadzonych z całego krajowego Internetu dla wszystkich naszych odwiedzających. Kawały oraz dowcipy w błyskawiczny sposób pomagają w poprawieniu nastroju po ciężkim dniu w pracy albo w szkole. Nasz portal rozwija współpracę na zasadzie wzajemnej wymiany dowcipów wśród internautów w ten sposób wykonamy nietuzinkową bazę rozrywki. Zachęcamy na niepowtarzalne dowcipy do naszego serwisu satyrycznego.

    Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Kawały »

    Indeks specjalnie znalezionych kawałów, które pomogą Ci się oderwać od teraźniejszych trudów. Wyświetlamy wyjątkowe dobre kawały z Internetu, które rozbawią największego ponuraka. Nasz serwis www umożliwia wysyłanie kawałów przez samych internautów, należy tylko wysłać komiczny nieznany żart. Możemy wszyscy razem stworzyć największą bazę kawałów, które będą posłużyły nam przez pokolenia. Zapraszamy do ciągłego czytania komicznych dowcipów i w ten sposób przyjemnego spędzania czasu.

    Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dowcipy

kawał (1), kawały (1), dowcip o jasiu (1), żarty (1), dowcip (1), humor (3), dowcipy (2), odowcipy (1), śmieszne dowcipy (2), satyra (1), rozrywka (1), śmieszne kawały (1)

Dowcipy - nowa strona:

Adres: