Strony związane z hasłem 'nowy sącz':

 • Meble Nowy Sącz »

  Różnorodne meble pasujące do typowych aranżacji w salonie czy domu. Zasięg przedsiębiorstwa Beno to zwłaszcza Nowy Sącz i okolice ale możemy również dostarczyć nasze meble w każdym regionie kraju. Pragniemy dopasowywać do naszych trendów, dlatego nieustannie modyfikujemy naszą ofertę o nowe meble, które w późniejszym okresie cieszą się sporym uznaniem. U nas możesz zatwierdzić wszystkie rodzaje mebli od mebli do kuchni, łazienkowych, pokojowych w tym mebli idealnie nadających się do sklepów. Na tą chwilę polecamy meble Nowy Sącz dla lokalnych mieszkańców, którzy cenią wysoką jakość jak również fachową obsługę. Duży wybór mebli pasujących do mieszkań, które są urządzone według własnych projektów. Każdy mebel jest wykonany starannie z dbałością o detale tak aby mógł służyć wiele długich lat klientowi zarówno indywidualnemu jak również firmowemu. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.beno.com.pl.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości w Nowym Sączu »

  Zestawienie ogłoszeń nieruchomości, które można wysyłać bezpłatnie w odpowiednich kategoriach. Za pomocą przedstawianej platformy w każdej chwili użytkownik może wyświetlić dowolną nieruchomość na sprzedaż, może okazać zainteresowanie kupnem lub wynajmem. Każda dodana nieruchomość jest dokładnie opisana wraz z precyzyjną lokalizacją, danymi właściciela jak też fotografiami ukazującymi nieruchomość. Nasze biuro nieruchomości to inicjatywa samych internautów, którzy nie chcieliby płacić prowizji pośrednikom i chcą wziąć sprawę w swojej ręce. W serwisie ukazujemy oferty z Nowego Sącza i niedalekich okolic, dlatego prosimy o nie wysyłanie ogłoszeń z sąsiednich terenów. Opublikowane nieruchomości zostały podzielone na lokalizację według osiedli, aby wyszukanie stosownej było błyskawiczne i proste.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie Aneta Tucznio SoBeat »

  Komentarze w ramach szkoły tańca SoBeat usytuowanej w Nowym Sączu. Jeśli uczęszczałeś na jeden z kursów w studio tańca prowadzonej przez Anetę Tucznio to już w tym momencie dodaj swój komentarz. Przesyłanie opinii jest trywialne i nie wymaga ogromnej znajomości sieci. Trzeba poprawnie wypełnić pola a Twoja opinia zostanie dodana. Przyjmujemy tylko merytoryczne opinie zarówno negatywne jak i pozytywne, które nie obrażają żadnej ze stron. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz Nieruchomości »

  Lokalna agencja nieruchomości zlokalizowana w Nowym Sączu oferuje wszystkie usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Zapewniamy fachową obsługę i bezpieczeństwo w trakcie zwarcia każdej transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości. Długoletnie doświadczenie pozwala nam dobrze przeprowadzać powierzone przez naszych klientów zadania. Mamy kadrę wysokiej klasy pośredników, którzy dysponują wiedzą niezbędną do realizacji różnorodnych projektów. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Oriflame w Nowym Sączu »

  Mnóstwo istotnych wiadomości dotyczący możliwości zatrudnienia w Oriflame jako konsultantka. Aby dołączyć do Oriflame należy mieć skończone 16 lat i być zdeterminowanym do funkcjonowania. Jako konsultantka możesz zarabiać każdą kwotę jaką sobie wymyślisz, możesz to spełnić sprzedając kosmetyki Oriflame lub też kreować swoją sieć dystrybucji. Kolosalnym przywilejem jest możliwość pracy w wybranym czasie oraz czerpanie zysków, które zależą tylko od naszej osoby. Jako nowa konsultantka Oriflame będziesz miała na starcie sporo prezentów i rabatów, które z z dobrym wynikiem będziesz mogła wykorzystać w kolejnym okresie. Sprawdź się jako konsultantka Oriflame i zarejestruj się na opisywanej stronie.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Nowy Sącz »

  Ludzie tworzący człon zespołu Goldcom proponującego różnego gatunku usługi mające na celu dotarcie do kontrahentów w tym przykładowo tworzenie witryn jak również pozycjonowanie. Wszystkie projekty wykonywane w tej firmie różnią się na tle konkurencji zwłaszcza szatą graficzną oraz swoją funkcjonalnością. Każda tworzona strona internetowa to inna wizja połączona z wymaganiami kontrahenta. Przedsiębiorstwo prowadzi zlecenia w Nowym Sączu oraz okolicach w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli pragniesz mieć wypozycjonowaną witrynę internetową na którą będą trafiać internauci z całego kraju to już teraz zainteresuj się ofertą firmy Goldcom z Nowego Sącza.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monika Jachowicz, usługi ubezpieczeniowe »

  Fachowe ubezpieczenia dopasowane do wymagań kontrahentów z rejonu Nowego Sącza. Monika Jachowicz kilkuletni agent ubezpieczeniowy oferuje całą gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych największego polskiego ubezpieczyciela grupy PZU. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi z dziedziny ubezpieczeń, to z przyjemnością odpowiem na nie. Zapraszam serdecznie do kontaktu, to nic nie kosztuje i też do niczego nie zobowiązuje.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe nowy sącz »

  Audytor proponowane przez firmę AudytFK usytuowaną w Nowym Sączu. Podstawowymi klientami są zarówno niewielkie jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też rozmaite spółki prawa handlowego. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu. Właścicielką firmy jest mgr Renata Stelmach, biegły rewident, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Nasi klienci są bez przerwy informowani o sytuacji finansowej firmy, dostają wszystkie prawnie konieczne raporty i zestawienia, ułatwiające podejmowanie trafnych decyzji finansowych. Zatrudniamy tylko wyjątkowych ekspertów z dziedziny księgowości. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu. Właścicielką firmy jest mgr Renata Stelmach, biegły rewident, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukuj w Nowym Saczu »

  Drukarnia OPTIMAPRINT z siedzibą w Nowym Sączu oferuje swoje usługi w szeroko rozumianej poligrafii. Niskie ceny w porównaniu do konkurencji, krótki czas realizacji zlecenia oraz najwyższa jakość dzięki nowoczesnej linii drukarskiej to główne plusy drukarni. Łatwy i szybki proces zakupów poprzez formularz online, w którym dobieramy ważne parametry: koloryt, ilość, papier. Jeśli szukasz profesjonalnej drukarni w Nowym Sączu, odwiedź nasza stronę optimaprint.pl i zapoznaj się dokładnie z ofertą. Opisywaną drukarnie tworzą pasjonaci i profesjonaliści, którzy uwielbiają czytelność i estetykę – zwyczajnie druk.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ślub Nowy Sącz »

  Sporo istotnych informacji dotyczących przygotowania oraz prowadzenia imprez weselnych. W portalu zamieszczamy firmy, które świadczą usługi konieczne przy planowaniu wesela i samego ślubu. Na przykład wyszukasz domy weselne, fotografów ślubnych, kwiaciarnie, pojazdy przygotowane do ślubu, zespoły muzyczne Nowy Sącz oraz mnóstwo innych. Serwis skupia wyjątkowe, które są zgłaszane przez samych właścicieli. Każde ogłoszenie ślubne zawiera najważniejsze informacje, zdjęcia wraz z możliwością kontaktu. Chcesz zaistnieć w branży weselnej w Nowym Sączu, od razu zgłoś własne usługi w naszym portalu - to nic nie kosztuje. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie www.wesele.nsacz.eu. Zachęcamy serdecznie.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Batorego »

  Poradnia medyczna realizująca swoje cele w Nowym Sączu, zatrudniająca kadrę doświadczonych lekarzy, którzy zwiększają swoją wiedzę oraz umiejętności dzięki czemu zwiększana jest jakość świadczonych usług. W przychodni czeka na Państwa dermatolog, neurolog czy pediatra. Nie musisz już czekać wieczność na konsultacje z renomowanym specjalistą wystarczy tylko że zadzwonisz do nas i umówisz na wizytę. Dogodne godziny otwarcia pozwalają na ułożenie wizyty do grafiku pacjenta. Po większą porcję medycznych informacji zapraszamy na witrynę www.all-medica.com.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio Tańca Towarzyskiego Nowy Sącz »

  Akademia Tańca Nowy Sącz zachęca serdecznie wszystkie osoby zainteresowane zagospodarowaniem wolnych chwil w przyjemnej i towarzyskiej atmosferze podczas zajęć tanecznych. jest Aneta Tucznio-Worwa jest założycielką akademii tańca SoBeat, która jest też dyplomowanym instruktorem tańca, choreografem oraz absolwentką akademii fizycznej i szkoły muzycznej. Oferta zajęć tanecznych skierowana jest do pokaźnego grona ludzi od dzieci aż po dorosłych, którzy mogą dokształcać się w tej formie aktywności. Jeżeli myślisz o tańcu w Nowym Sączu to na pewno skieruj swoją uwagę na szkołę tańca SoBeat. Akademia Tańca Nowy Sącz od kilkunastu lat prężnie działa na terenie Nowego Sącza i dysponuje klimatyzowaną salą wymarzoną do kursów tańca. Zwłaszcza zapraszamy na pierwszy taniec Nowy Sącz.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub biznesowy Nowy Sącz »

  Klub biznesowy kreowany przez właścicieli przedsiębiorstw funkcjonujących w różnych segmentach. Klub ma na celu wspierać i edukować młode osoby jak również podnosić ich kwalifikacje zawodowe. Siedziba klubu biznesowego jest usytuowana w Nowym Sączu. Klub organizuje wielorakiego gatunku spotkania na których można nawiązać nowe kontakty jak również nawiązać owocną współpracę. Zrzeszeniem jakim jest klub biznesowy wspiera także młode osoby, które mogą czerpać z oferty edukacyjnej jak również sportowców, którzy mogą w dalszym ciągu powiększać swoje umiejętności.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe Nowy Sącz »

  Dzisiejszy rynek pracy cechuje się brutalnymi prawami oraz regułami, które bardzo trudno przyjąć. Jeżeli praktycznie ciągle nie dba się o to aby mieć na nim szanse na wyprzedzenie całej konkurencji to bardzo szybko możemy stracić jakąkolwiek nadzieję na zdobycie rzeczywiście zadowalającej dla siebie pracy. Ważną elementem jest też ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, nie możemy zatrzymać się, bo całe nasze otoczeni szybko zmierza do przodu. Musimy co najmniej nadążać w tym wyścigu a najlepiej wszystkich wyprzedzić. Na szczególną uwagę zasługują tutaj przede wszystkim najróżniejsze szkolenia zawodowe. Skorzystanie z szkolenia lub innej formy nabycia dokształcania nie jest trudne, bowiem są one organizowane nawet w urzędach pracy, gdzie zazwyczaj są one w pełni darmowe.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomocna szóstka Nowy Sącz »

  Pomocna szóstka Prezydenta Ludomira Handzla lub konkrety nowosądeckie to program, która zabezpiecza interesy mieszkańców i przedsiębiorców z Nowego Sącza w czasie koronawirusa. Miasto Nowy Sącz wprowadził 1000 kursów taxi dla seniorów, którzy muszą przemieścić się do lekarza lub sklepu. Przedsiębiorcy, którzy płacą podatki w Nowym Sączu będą mogli liczyć na ulgi i preferencyjne kredyty. Uczniowie klas ósmych i maturalny uzyskają możliwość korepetycji z najistotniejszych przedmiotów. Wszyscy mieszkańcy Nowego Sącz czynni zawodowo będą mogli zaopatrzyć się w maseczkę przeciw wirusowi. Konkrety Nowosądeckie dla każdego.

  Data dodania: 31 03 2020 · szczegóły wpisu »