Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Protetyka Warszawa »

  Implanty wykorzystuje się, by uzupełnić dziurę po zębie, czyli tzw. brak zębowy. Są one szczególnie wygodne dla pacjentów, jacy nie mają w ogóle zębów, dlatego że na implantach wolno zainstalować protezę. Tak zamocowana proteza nie przesuwa się ani nie wypada, w przeciwieństwie do protez, które na szczęce trzymają się głównie dzięki sile przyssania. Dentystyczne implanty Pruszków wkręcane w kość w odpowiednim znieczuleniu stają się nowoczesną i trwałą formą odbudowy protetycznej.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta w Poznaniu »

  Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet dentystyczny, dentysta w Poznaniu, Wielkopolska. Oferta - protetyka, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze specjaliści, świadczenie usług na najwyższym poziomie - konsultacja na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Stomatologia estetyczna - leczenie zębów i wybielanie zębów. Dentysta, protetyk, ortodonta, stomatolog w Poznaniu. Sprawdź ofertę, kliknij i zobacz wiecej - wybierz nas teraz, click w link. Skutecznie i bezboleśnie, kompleksowe leczenie zębów. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - Wybielanie i leczenie zębów, przegląd jamy ustnej, zabiegi Specjalistyczne, implantologia - korony porcelanowe, licówki, implanty w korzystnych cenach.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  W gliwickim Centrum B-dental kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona, leczymy Pacjentów z problemami stomatologicznymi oraz bólami głowy i bruksizmem.
  Profesjonalna kadra i serdeczna atmosfera sprawią, że w naszych gabinetach zapomnicie Państwo o stresie, który dotychczas towarzyszył wizytom w gabinecie dentystycznym. W Bdental spotkacie się Państwo z najnowocześniejszymi metodami profilaktyki, diagnostyki i leczenia.
  W ofercie B-dental znajduje się: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
  Nasi doświadczeni lekarze i używana przez nich zaawansowana technologia to klucz do sukcesu skutecznego leczenia endodontycznego. Przy użyciu mikroskopu stomatologicznego z reguły wystarczy zaledwie jedna wizyta w Bdental do przeprowadzenia całkowitego leczenia kanałowego zęba.
  W Centrum Bdental proponujemy Państwu pełen wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu profilaktyki z zastosowaniem nowoczesnych i bezpiecznych metod:
  - lakierowanie
  - lakowanie
  - piaskowanie zębów
  - skaling ultradźwiękowy - usuwanie złogów i kamienia nazębnego.
  Sukces w stomatologii mierzymy stale powiększającą się liczbą zadowolonych pacjentów. Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdynia »

  K2 Dental to profesjonalny gabinet dentystyczny, który posiada dwie filie – w Gdańsku a także w Gdyni. Z tego miejsca pacjenci wychodzą z uśmiechem na twarzy, gdyż zdrowie oraz zadowolenie klientów jest bardzo ważnym zadaniem dla przedsiębiorstwa. Dużym zainteresowaniem naszych małych klientów cieszy się również gabinet o nazwie Stomatolog dziecięcy Gdańsk. Posiadająca duże doświadczenie kadra dentystów poradzi sobie z nawet największymi problemami, natomiast ceny usług z pewnością nie przestraszą żadnych klientów. Zapraszamy do poznania oferty na naszej witrynie internetowej . Więcej szczegółów jest zamieszczonych na stronie internetowej. Sprawdź teraz koniecznie naszą ofertę usług stomatologicznych w jednej z klinik na terenie Trójmiasta. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty »

  ANIDENT to nowoczesne centrum stomatologii zlokalizowane w Warszawie. Specjalizujemy się w nowoczesnej dziedzinie leczenia stomatologicznego, jaką są implanty zębów. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, co umożliwia naszym specjalistom przeprowadzać zabiegi wszepienia implantów według obowiązujących surowych procedur. Nasze zaplecze pozwala nam przeprowadzać również specjalistyczne zabiegi z zakresu leczenia przygotowującego do implantów, m. in. zwiększenie wymiarów tkanki kostnej, tak aby można było wprowadzić implanty. Mamy także nowoczesną cyfrową pracownię pantomograficzną. Zdjęcie pantomograficzne - podstawowe zdjęcie w diagnostyce implantologicznej można zrobić w każdej chwili. Wszczepione w naszej klinice implanty obejmuje gwarancja producenta. Duża ilość wszczepianych w naszej klinice implantów umożliwia nam zaoferować je w umiarkowanej cenie. Warto odwiedzić naszą stronę www gdzie przystępnie opisujemy implanty dentystyczne oraz publikujemy ceny różnych schematów leczenia implantologiczno-protetycznego. A jeśli masz dowolne pytania o implanty, prześlij e-mail do naszych specjalistów implantologii. Na pewno udzielimy odpowiedzi.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt »

  Online Sklep stomatologiczny - Domowy dentysta: sklep online oferuje płyn do płukania ust, szczoteczki do zębów i akcesoria dentystyczne. W ofercie pasta do zębów, szczoteczka międzyzębowa Curaprox, szczoteczki soniczne, szczoteczki elektryczne Oral-B, Waterpik, Philips Sonicare. Zapraszamy - irygator, szczoteczki elektryczne i pasta do zębów. Sklep dentystyczny zaprasza po akcesoria stomatologiczne - wybielanie, Krwawiące dziąsła, Paradontoza, implanty.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »