Edukacja, nauka » Korepetycje
Array - Taneczny katalog stron - professionalists.pl

Lekcje indywidualne pływania w Chełmcu.

Nauczyciele wychowania fizycznego z miejscowości Chełmiec postanowili założyć Szkołę Pływania dla dzieci i dorosłych. Powstała ona z pasji do aktywności fizycznej, a w szczególności do pływania. Oferuje kompleksową naukę wszystkich stylów pływackich w tym nawrotów i skoków do wody. Prowadzimy lekcje indywidualne na obiekcie krytej pływalni Aqua Centrum Chełmiec. Uważamy że taki indywidualny tok nauki jest najszybszy i najbardziej owocny. Lekcja indywidualna trwa 45 minut i jest dopasowana do możliwości danego kursanta. Zapraszamy na nowoczesny obiekt w Chełmcu i na nasze zajęcia pływania.

Szczegóły strony szkola-plywania.nsacz.eu:

Podlinkuj stronę szkola-plywania.nsacz.eu:

Lekcje indywidualne pływania w Chełmcu.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ekologia »

  Co to znaczy żyć zgodnie z naturą? Czy mamy na myśli segregowanie odpadów, korzystanie z degradowanej toby, pielęgnację otaczającej przyrody czy wybieranie ekologicznych produktów. Wszystko to prawda ale ekologię należy rozumieć jako sposób na życie w zgodzie z przyrodą. To coś więcej niż moda która kiedyś się skończy. Zobacz darmowe wydanie magazynu „Organic” poruszające tematy takie jak ekologia, rodzicielstwo.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lektury-streszczenia-audiobooki.pl »


  Tutaj znajdziesz wszystko co potrzebne do tego, abyś przebrnął przez lata edukacji bez zbędnego stresu i wysiłku. Poza tym wzory różnych pism, umów, itp. Oferujemy również bardzo dużą gamę ebooków i audiobooków. Nasz serwis w cały czas się rozwija i w niedalekiej przyszłości planujemy udostępnienie kilku kolejnych stron między innymi różnego rodzaju prace naukowe i działy poświęcone matematyce, biologii, chemii oraz wiele więcej. Zapraszam serdecznie do odwiedzania naszego serwisu (pragnę tylko dodać iż wszystkie materiały dostępne są w naszym serwisie ZA DARMO)Z Poważaniem Administrator serwisu lektury-streszczenia-audiobooki.pl

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Rybnik »

  Ośrodek szkolenia kierowców zlokalizowany w Rybniku. Ogromnym naszym atutem jest wykwalifikowana kadra instruktorska. Doświadczenie jak również podejście dydaktyczne pracowników stwarzają komfortowe i bezstresowe warunki szkolenia przygotowane do osobistych predyspozycji i wymagań kursanta. Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowych technik dostępnych na naszym rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać wszystkim oczekiwane wiadomości w możliwie interesującej formie.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kroju i szycia »

  Szkoły policealne Kraków - KSA - szkoła teatralna, fotografii i szkoła projektowania mody (kurs kroju i szycia), uczelnia i szkoła artystyczna. Szkolenia VM, szkolenie Visual Merchandising, warsztaty fotograficzne, kursy fotograficzne, warsztaty aktorskie. Kursy i Warsztaty fotografii. Szkoła projektowania ubioru - projektowanie mody i projektowanie ubioru, projektant mody. Szkoła stylizacji oferuje kurs stylizacji. Szkoły policealne - projektowania ubioru, projektowanie mody, projektowanie ubioru. Ksa - szkoła projektowania mody, kurs kroju i szycia.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin teoretyczny na prawo jazdy w UK »

  Z naszą firmą egzamin teoretyczny na prawo jazdy w UK będzie łatwy i przyjemny. W biurze możecie Państwo zasięgnąć niezbędnych informacji, zaopatrzyć się w materiały jak też uzyskać skierowanie na badania lekarskie. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do jego wymagań. Jeśli pragniesz uzyskać solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym jak też udzielania pierwszej pomocy, uzyskania umiejętności w optymalnym prowadzeniu samochodu zachęcamy Cię na organizowane przez nas szkolenia w miłej i bezstresowej atmosferze. Oprócz wymienionych usług polecamy również ubezpieczenie samochodu w Anglii na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technik analityk »

  Szkoły Policealne Towarzytwa Edukacji Bankowej. Na stronie atrakcyjna oferta edukacyjna - technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik analityk, informatyk, organizacji reklamy, obsługi turystycznej, usług fryzjerskich i technik logistyk. Technik optyk, cyfrowych procesów graficznych, spedytor, górnictwa podziemnego, budownictwa, architektury krajobrazu oraz technik hotelarstwa. Szkolnictwo i nauka z Teb.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching ICC »

  Witam serdecznie i zapraszam w celu zaznajomienia się ze stroną przybliżającą tematykę coachingu. Mówiąc najogólniej jest to sposób kształcenia zawodowego pod wodzą instruktora przez pozyskiwanie nowych umiejętności. Będąc certyfikowanym coachem ICC z siedmioletnim stażem wiem doskonale jak bardzo trzeba się napracować, ażeby podczas zajęć coachingowych ofiarować nabytą wiedzę osobom, jakie w nich biorą udział. Coaching ICC, w którym się odnalazłam znaczy ukierunkowanie kontrahenta w stronę, w jaką on sam pragnąłby iść - ten proces ma na celu wytyczenie zmian, których powinien dokonać.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Polskojęzyczny serwis www o testach, kursach oraz egzaminie na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii. Z tego serwisu dowiesz się jakie wymagania musisz spełnić aby uzyskać prawo jazdy umożliwiające jazdę autem w wielu państwach. Chcemy się aby nasz portal był obiektem bieżących wiadomości dla polaków przebywających w Anglii, którzy chcą uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z wszystkimi informacji będziesz mógł wybrać się na egzamin w pełni przygotowany. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kształcenie głosu »

  Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej wciąż przeprowadza rekrutację na obecny rok nauki. Warto zapoznać się z wymogami oraz dowiedzieć się szczegółowo jakie dokumenty potrzebne są, aby ubiegać się o miejsce w tej renomowanej placówce. Dziś coraz częściej młode osoby wybierają drogę muzyczną, instytut ten umożliwia edukację w wielu aspektach, które pomogą też w życiu codziennym. Wszystkie konieczne informacje można wyszukać na stronie www Instytutu - www.kisw.edu.pl. Związku tym, że zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym ułatwia to dostęp studentom, którzy pracują albo uczęszczają na inne zajęcia w trybie dziennym. Edukacja skierowana jest przede wszystkim do osób interesujących się śpiewem i pragnących doskonalić własne umiejętności. Po ukończeniu zajęć można w dalszym ciągu kierować swoją karierą.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy wakacyjne angielski Warszawa i inne miasta »

  Konwersacje Angielski Warszawa, woj. mazowieckie - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych serdecznie zaprasza osoby zainteresowane do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Edukacja - zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę. Na wysokim poziomie kursy językowe, serdecznie zapraszamy na atrakcyjne Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »